Zarząd Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości S.A. w Kamiennej Górze, poszukuje pracowników do pracy w swojej siedzibie na stanowisko:

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI BIURA
OPIS STANOWISKA:
⦁    bieżąca obsługa i prowadzenie sekretariatu
⦁    zapewnienie sprawnej pracy organów spółki
⦁    prowadzenie rejestrów
⦁    współpraca z księgowością
⦁    obsługa firmowej poczty
⦁    nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów
⦁    redagowanie pism
⦁    obsługa urządzeń biurowych

WYMAGANIA:
⦁    wykształcenie wyższe
⦁    dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
⦁    biegła obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office
⦁    bardzo dobra organizacja pracy
⦁    umiejętność obsługi urządzeń biurowych

OFERUJEMY:
⦁    interesującą pracę oraz możliwości rozwoju zawodowego
⦁    wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i efektów pracy

WYMAGANE DOKUMENTY:
⦁    curriculum vitae
⦁    list motywacyjny

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są  o przesyłanie swoich aplikacji  do dnia 20.07.2016 r. na adres:
Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości S.A. ul. Papieża Jana Pawła II 11A, 58-400 Kamienna Góra, z dopiskiem „Specjalista ds. obsługi biura”.

Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.