Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości S.A.

58-400 Kamienna Góra

Ul. Papieża Jana Pawła II 11 a

Tel: 75 645 20 30

e-mail: strefa@ssemp.pl

Zarząd Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości S.A.

w Kamiennej Górze, poszukuje pracownika do pracy w swojej siedzibie

na stanowisko:

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI INWESTORA

OPIS STANOWISKA :

·         Obsługa inwestorów krajowych i zagranicznych

·         Przygotowywanie i aktualizowanie ofert inwestycyjnych

·         Współpraca z podmiotami wspierającymi rozwój przedsiębiorczości oraz współpraca z inwestorami (ARR, PAIiIH, COI, samorządy terytorialne)

·         Pozyskiwanie inwestorów i ich kompleksowa obsługa (współpraca z inwestorem w zakresie pozyskiwania niezbędnych dokumentów, uzgodnień i decyzji administracyjnych ; negocjacje

z inwestorem)

·         Propagowanie oferty inwestycyjnej

·         Udział w procedurze przygotowywania i realizacji przeprowadzania rokowań i przetargów

·         Prowadzenie teczek obsługiwanych klientów i przedsiębiorców

·         Prowadzenie całokształtu spraw w zakresie kontroli warunków udzielonych zezwoleń przedsiębiorcom prowadzącym działalność gospodarczą na terenie strefy

·         Przygotowywanie wniosków o zmiany obszarów KSSEMP

WYMAGANIA:

·         Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki : budownictwo, geodezja)

·         Udokumentowana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

·         Znajomość obsługi komputera, a w szczególności edytora tekstów i arkuszy kalkulacyjnych

·         Prawo jazdy kat.B

·         Umiejętność pracy w zespole

·         Komunikatywność i wysoka kultura osobista

·         Mile widziana umiejętność czytania map i rysunków technicznych

OFERUJEMY:

·         Interesującą pracę na pełny etat

·         Możliwość rozwoju zawodowego

·         Wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i efektów pracy

WYMAGANE DOKUMENTY:

·         curriculum vitae

·         list motywacyjny

Osoby zainteresowane podjęciem pracy, proszone są o przesyłanie swoich aplikacji do dnia 31-08-2017r na adres:

Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości S.A., ul.Papieża Jana Pawła II 11a, 58-400 Kamienna Góra, z dopiskiem „Specjalista ds.obsługi inwestora”

lub na adres e-mail

strefa@ssemp.pl .

Wybrani kandydaci zostaną powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.